REGULAMIN NEWSLETTER

 

  1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO Administratorem Twoich danych osobowych jest Joanna Czerny, ul. Czarnoleśna 45/8, 41-709 Ruda Śląska.
  2. Twoje dane osobowe podawane dobrowolnie w formularzu newsletter będą przetwarzane, wyłącznie w celu wysyłki newslettera, tj. informacji o nowych produktach i usługach, informacji na temat wpisów blogowych, informacji o artykułach eksperckich, nowych treściach produktach w sklepie oraz innych informacji uznanych za wartościowe dla Ciebie.  
  3. Twoje dane osobowe podawane dobrowolnie w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia działań wskazanych przez Ciebie, najczęściej w celu udzielenia Ci odpowiedzi na wiadomość wysłaną poprzez formularz oraz aby prowadzić z Tobą dalszą korespondencję elektroniczną. 
  4. Administrator będzie przetwarzał Twoje dane osobowe przez okres niezbędny do realizacji prawnie uzasadnionych swoich interesów, np. marketingu własnych usług i produktów, dochodzenia ewentualnych roszczeń związanych z realizacją usługi newsletter. 
  5. Administrator korzysta z usług zewnętrznych dostawców różnych usług m.in. Facebook, Instagram, Google, Stripe. W związku z tym Twoje dane mogą być przekazywane do państw trzecich, wyłącznie odbiorcom, którzy przystąpili do tzw. Tarczy Prywatności lub odbiorcom gwarantującym odpowiednią ochronę danych osobowych.
  6. Masz prawo w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Administratora. Możesz to zrobić poprzez cofnięcie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, wypisanie się z newslettera lub zgłoszeniu sprzeciwu. Wypisanie się z newslettera jest możliwe poprzez kliknięcie w „Anuluj subskrypcję”