Wizyty domowe

Opis

Biorąc pod uwagę różne sytuacje życiowe, które uniemożliwiają Ci dotarcie do gabinetu, a sesja online lub telefoniczna jest dla Ciebie niewystarczająca, oferuję możliwość konsultacji w ramach wizyty domowej. Chcąc rozwiązać Twoje problemy w bezpiecznym dla Ciebie miejscu, chętnie przyjadę do Ciebie. 

Wizyta domowa jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą lub nie mogą wyjść ze swojej strefy komfortu, a która stwarza świetne warunki do konsultacji psychologicznej. Szczególnie dzieci i nastolatkowie w zaciszu swojego pokoju, czując się bezpiecznie będą chętniej ze mną współpracować. 

Oferta wizyt domowych skierowana jest również do osób, których mobilność jest ograniczona, a stan zdrowia utrudnia swobodne przemieszczanie się, szczególnie dla osób niepełnosprawnych i starszych. 

I wreszcie – wizyta domowa jest dla każdego, kto z różnych przyczyn nie może do mnie przyjechać na spotkanie stacjonarne. 

Zalety wizyt domowych:

– możliwość pozostania w bezpiecznej i intymnej przestrzeni;

– wygoda i brak konieczności przemieszczania się;

– zaspokojenie potrzeby skorzystania z pomocy psychologicznej;

– pewność dostępności usługi zdrowotnej;

– możliwość lepszego poznania klienta, tj. jego sytuacji życiowej i rodzinnej;

– lepsze przygotowanie się klienta do konsultacji. 

Jeśli  chcesz zarezerwować wizytę domową, zrób to poprzez formularz kontaktowy.

Każde spotkanie w domu klienta wyceniane jest indywidualnie, biorąc pod uwagę czas trwania spotkania, lokalizację oraz rodzaj mojej pomocy. 

Skontaktuj się

Skorzystaj z mojej pomocy i zażegnaj swoje prolemy.

Formularz Kontaktowy

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną!

Media społecznościowe